Вітаємо учня 9 класу Мурафської ЗОШ l-lll ступенів Медяника Костянтина з почесним lll місцем в lll (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/84388276_626359578175406_8656579449208176640_n.jpg)
Вітаємо учня 9 класу Мурафської ЗОШ l-lll ступенів Медяника Костянтина, який посів почесне lll місце в lll (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології!
Дякуємо Медяник Олені Григорівні, учителю біології Мурафської ЗОШ І-ІІІ ступенів за підготовку учня!
Бажаємо Вам нових злетів та перемог!